عملیات نگهداری و تعمیر دربهای اتوماتیک شیشه ای ، کرکره ای ، بازویی و ریلی برقی بمدت یکسال
(شرکت پتروشیمی غدیر)
شرکت پتروشیمی غدیر در نظر دارد عملیات نگهداری و تعمیر دربهای اتوماتیک شیشه ای ، کرکره ای ، بازویی و ریلی برقی بمدت یکسال به شماره سیستمی DR-1404/011/0008 و شماره استعلام 04/248 را از طریق سامانه مدیریت معاملات شرکت پتروشیمی غدیر بصورت عمومی واگذار نماید. لذا بدینوسیله از آن شرکت در این زمینه دعوت می شود جهت شرکت در مناقصه به سامانه مدیریت معاملات شرکت پتروشیمی غدیر مراجعه فرمایید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت و تحویل اسناد تا بازگشایی پاکت ها از طریق سامانه مدیریت معاملات به آدرس https://tenders.gpc.ir انجام خواهد شد.
تاریخ انتشار مناقصه: 1405/06/08
مهلت دریافت اسناد: 1405/06/14
مهلت ارسال پیشنهادات: 1405/06/14
واحد مناقصات
تلفن : 06152124261 و 09166521897
آدرس: خوزستان- بندر ماهشهر- منطقه ویژه اقتصادی- سایت 3 - بلوار توسعه- پژوهش 2- پتروشیمی غدیر - دبیرخانه محرمانه حراست
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی غدیر(سهامی عام)