اخبار

خداحافظی پس از ۳ سالِ پر افتخار

شنبه، 09 تیر 1403 | کد خبر : 102 | Article Rating
️مجمع پتروشیمی غدیر برگزار شد.صفاری؛دست یکایک کارکنان پتروشیمی غدیر را می بوسم/شما به من اعتبار دادید.
خداحافظی پس از ۳ سالِ پر افتخار

خداحافظی پس از ۳ سالِ پرافتخار

️مجمع پتروشیمی غدیر برگزار شد

صفاری؛ دست یکایک کارکنان پتروشیمی غدیر را می بوسم/شما به من اعتبار دادید.


 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت  پتروشیمی غدیر با حضور ۷۹.۴ درصدی سهامداران و با همت مدیرعامل این شرکت در اقدامی کم سابقه برای *دومین سال متوالی* در بندرماهشهر برگزار شد.

در این مجمع، حسین صفاری نوش آبادی، مدیرعامل پتروشیمی غدیر اظهار کرد: سال ۱۴۰۲ تولید PVC با عدد ۱۳۲ هزار تن تولید شروع کردیم. همان طور که می‌دانید، رکورد تاریخی غدیر ۱۳۲ هزار تن بود. این رکورد به حدی قابل توجه بود که حفظ همین رقم نیز دستاورد بزرگی محسو.ب می شد. در واقع، اگرچه دستیابی به پیروزی سخت است، اما حفظ پیروزی سخت‌تر است که به لطف خداوند متعال و تلاش شبانه روزی پرسنل این امر محقق گردید.

وی افزود: ما در تولید PVC در سال ۱۴۰۰، با ۹۱ درصد ظرفیت اسمی، سال ۱۴۰۱ با ۱۱۰ درصد و سال ۱۴۰۲ را با ۱۴۴ هزار تن و رکورد ۱۲۰ درصدی نسبت به ظرفیت اسمی را ثبت کردیم. همچنین، رتبه اول بین سایر پتروشیمی‌ها را کسب کردیم. 

مدیرعامل پتروشیمی غدیر در این باره ادامه داد: یکی از گلوگاه‌هایی که همیشه با آن مواجه بودیم، موضوع VCM بود. سال ۱۴۰۱، با رکورد ۱۳۲ هزار تنPVC و 126هزار تن VCM تولید کردیم. پتروشیمی غدیر با کمک همکاران بعد از ۱۱ سال توانست روز‌های قریب به اتفاق ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی در VCM را ثبت کند. سال ۱۴۰۲ تولید را با ۱۲۱ درصد نسبت به ظرفیت اسمی محقق کردیم.

صفاری همچنین بیان کرد: در سال ۱۴۰۲ ما نیازی به خرید VCM نداشتیم. زیرا خودمان VCM را در پتروشیمی غدیر تولید کردیم.

وی خاطرنشان کرد: سال ۱۴۰۰، سرانه تولید ۱۸۱ تن به ازای هر نفر بود، که این مقدار در سال ۱۴۰۱ روند افزایشی داشته و به میزان ۲۲۳ تن به ازای هر نفر رسید. و در سال ۱۴۰۲ به میزان ۲۴۲ تن به ازای هر نفر رسیده است. این موضوع نشان می‌دهد که بهره وری از سال ۱۴۰۰ روند افزایشی داشته که از نظر متخصصین PVC ساز این عدد بی نظیر می باشد.

صفاری درخصوص رشد تولید درسال ۱۴۰۲ توضیح داد: رشد تولید سال ۱۴۰۲ به علت پایداری تولید، تعمیرات اساسی جامع و تلاش بی وقفه پرسنل بوده است. سال ۱۴۰۱، پایداری تولید تا حدودی تداوم یافت و ما رکورد‌های تولید ۶ ماه بدون توقف را ثبت کردیم که این رکورد در سال ۱۴۰۲ به ۱۰ماه تولید مستمر افزایش یافت و نتیجه آن تولید طلایی سال ۱۴۰۲ شد. تمام طول سال، تولید روزانه ۴۰۰ تن را ادامه دادیم.

صفاری در پایان این مجمع از تلاش کلیه همکاران قدردانی نمود و به شکل غافلگیر کننده ای از مجموعه پتروشیمی غدیر خداحافظی و رسماً پایان همکاری خود با این شرکت اعلام نمود. شرکتی که در دوره ی مدیریت وی خوش درخشید و طی چند سال اخیر این ملک امام رضایی ها دیگر حواشی ای به شکل قبل از دوران مدیریت صفاری را به خود ندید.

اطلاعات خبر و اشتراک گذاری

ثبت امتیاز

برای ثبت امتیاز لطفا لاگین نمایید در صورتی که لاگین کرده اید امتیاز خود را ثبت نمایید

ثبت نظر

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: